Priorytetem funkcjonowania naszej firmy jest spełnianie oczekiwań klientów w zakresie usług związanych z pracami ziemnymi i melioracyjnymi oraz wywozem gruzu. Jednak nasza oferta nie ogranicza się do wykonawstwa ustalonych robót drogowych.

W odpowiedzi na szczególne zapotrzebowanie naszych kontrahentów uruchomiliśmy drugi profil działalności, który opiera się na sprzedaży materiałów sypkich. Wszystkie kruszywa są wysokogatunkowe i doskonale spisują się podczas budowy domów oraz robót drogowych.

Wieloletnia współpraca z inwestorami, developerami i firmami budowlanymi jest najlepszym wyznacznikiem doskonałej jakości kruszyw dostępnych za naszym pośrednictwem. Dodatkową zaletą jest także usługa transportu ciężarowego, którą oferujemy naszym partnerom biznesowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i przedsiębiorców z branży budowlanej. W przypadku stałej współpracy istnieje możliwość wynegocjowania specjalnych warunków. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów.

Materiały sypkie w sprzedaży

  • Sprzedaż piasku
  • Sprzedaż żwiru
  • Sprzedaż kruszyw
  • Sprzedaż czarnoziemu

sprzedaż kruszywa